Naši učitelia

Naši učitelia sú profesionáli, ktorí sú vzdelaní nielen v oblasti jazykov, ale aj v oblasti biznisu, ekonómie, manažmentu, marketingu a práva. Sú to komunikatívni a príjemní ľudia pre ktorých je výučba anglického jazyka poslaním. Používajú inovatívne metódy výučby a zlepšili znalosti z anglického jazyka už stovkám študentom. Naučia Vás nielen jazyk ale aj zoznámia s britskou kultúrou.

Robert Pettit

konateľ, lektor

Robert je rodený hovorca z Veľkej Británie. Robert vyštudoval biznis, ekonómiu, manažment a marketing na prestížnych univerzitách vo Veľkej Británii kde viac ako 20 rokov pracoval na manažérskych pozíciách v štátnom aj súkromnom sektore. Robert vlastní prestížnu skúšku z Cambridge University CELTA, ktorá ho oprávňuje vyučovať anglický jazyk po celom svete. Robert sa venuje výučbe anglického jazyka už 7 rokov a spolupracuje s British Council Bratislava kde učí všeobecnú aj odbornú angličtinu a zároveň je skúšajúcim na Cambridge skúškach z anglického jazyka. Robert takisto pôsobí ako odborný poradca v súkromnom sektore pre spoločnosti, ktoré majú záujem expandovať svoj tovar alebo služby do zahraničia. Robert sa vo voľnom čase venuje svojej rodine, turistike, cyklistike, čítaniu kníh a štúdiu ekonómie.

Jana Pettit

konateľka, lektorka

Jana sa aktívne venuje anglickému jazyku už 17 rokov. Jana vlastní niekoľko Cambridge skúšok zo všeobecnej aj odbornej angličtiny a vlastní certifikáty a diplomy z biznisu, manažmentu a marketingu z prestížnej univerzity vo Veľkej Británii. Jana študovala a pracovala vo Veľkej Británii viac ako 7 rokov na manažérskych pozíciách v oblasti HR a marketingu. Jana sa venuje aktívnej výučbe anglického jazyka už 7 rokov a vyučuje všeobecnú aj odbornú angličtinu. Jana sa špecializuje na prípravu na Cambridge skúšky a Cambridge angličtinu pre deti. Jana sa vo voľnom čase venuje svojej rodine, turistike, cyklistike, čítaniu kníh a jej veľkým koníčkom je štúdium psychológie a coachingu.